Breaking News! Jeb vienkārši ziņas geiminga pasaulē

Vieta tēmām un diskusijām par un ap geiminga pasauli.
Komentēt
BiiWii
Administrators
Komentāri: 1586
PSN: BiiWiiLV
Sūtīt PM

Ir kāds, kas baigi gaida to GTA V upgrade?
Man ir tāds - couldn’t care less.
Image
Jaunais
Biedra līmenis: 47
Komentāri: 951
PSN: Andris_Ma
Sūtīt PM

Negaidu, neinteresē GTA.
Biedri, kuri uzspieda Like šim ierakstam:
Dzekans
Image
Pikachu
Biedra līmenis: 8
Komentāri: 42
Sūtīt PM

Pirmais GTA ko patiešām negaidu… apstājusies pie Online naudas mašīnas…
esrolix
Biedra līmenis: 26
Komentāri: 280
Sūtīt PM

Negaidu, nu cik jau var 🤦‍♂️
Tāds pats stāsts kā ar Skyrim
jumaljun
Biedra līmenis: 13
Komentāri: 86
Sūtīt PM

Es gaidu, bet ne tik ļoti GTA V kārtējo remake, bet gan GTA klasisko triloģiju. Var teikt par Rockstar ko grib, bet viņu 2004. gada San Andreas open world ziņā pārspēj 2020. gada Cyberpunk 2077. Cerams, ka ar visiem šitiem GTA V jokiem un naudas govi par ko viņi to pataisīja viņu budžets būs gana spēcīgs, lai GTA VI būtu viss spēcīgākā open world spēle līdz šim, kas ir manuprāt arī viņu mērķis - līdz šim vēl ne reizi neesam tomēr vīlušies viņu gala produktā. Pacietību un nevajag pirkt ja neinteresē tie remaki, viņi visu naudu tāpat pelna no online.
Image
Vito
Biedra līmenis: 11
Komentāri: 63
Sūtīt PM

Man visu laiku acīs duras tā "triloģija". GTA sērijā ir cik spēles? Triloģija tur sen jau nav un man kaut kā šķiet, ka trīs spēles vai grāmatas no plašākas sērijas īsti neskaitās triloģija.
BiiWii
Administrators
Sūtīt PM

Šis explains geimeru attieksmi un most of the story par Rockstar un viņu cash grab plāniem, triloģijām un visu pārējo.

Image

Agrāk šķita tik laba un daudzsološa studija un tagad samaitāti un tā jau aizrijušies ar naudu, bet aizvien cenšas iebāzt to papildus piečuku aiz vaiga... ja nu ielien? :cash:

@Vito man jau ar neliekas, ka tur kāds sakars ar triloģiju, jo tie stāsti tur praktiski necik nav saistīti nemaz. Kāda tur triloģija var būt. Sapakots cash-grab bundle.
Eking
Image
okie
Biedra līmenis: 25
Komentāri: 262
PSN: okie_ozolinsh
Sūtīt PM

@BiiWii Tas taa pagaidaam shkjiet ka vinji visi slikti utt, un gan jau taa arii ir ieksha... bet pagaidi to briidi kad GTA 6 iznaaks, buus best company ever atkal. un aizmirsiis visus cash grab un paareejo.

Man protams nav daudz miilas pret visu to monetaaro pusi, bet bizness ir bizness un ne Rockstar taisa speeles sava prieka peec...
BET - nevar noliegt ka tad kad vinji kaut ko izdod tad vinji izdod labas lietas. Taa teikt - nosauc sliktu speeli peedeejo 15 gadu laikaa vinjiem? Nebuus paaraak viegli.
Taapeec es ticu ka cilveeki var droshi likt savus dislike cik grib, jo rockstar shobriid ir viena treilera attaalumaa no "best ever" atkal. Un ja kaads taisaas ieskaidrot ka vinjam taads GTA 6 neinteresee, tad tas vai nu taapeec ka vnk taadas speeles nepatiik vai arii smagi drsh.... :P
BiiWii
Administrators
Sūtīt PM

@okie viņi ir izdevuši GTA V uz 3 konsoļu paaudzēm jau. Kura spēle vēl ir tāda? 😂

Nu jau gribas teikt nosauc vispār kādu jaunu spēli no viņiem, kas nav GTA V. 😂
Bez Read Dead Redemption 2 nekā cita jau nemaz nav...

Sanāk 2 spēles. Viena, kas iznāca 2013 un tiek klonēta un otra 2018. Nezinu par ko tur slavēt.
Jā abas spēles bija labas un klasi augstāk par citām, bet nevar noliegt, ka atrada veidu kā izveidot cash cow no biznesa viedokļa un pazaudēja jebkādu degsmi uztaisīt ko jaunu.

Pačekojot viņu mājaslapu tur pirms tam daudz raibāks tas relīžu kalendārs.
Image
fastis
Biedra līmenis: 21
Komentāri: 178
Sūtīt PM

@okie
Principā, Tu visu pareizi pateici - cilvēku atmiņa izrādīsies ļoti īsa, kad anonsēs GTA 6.
Kaut gan atradīsies daudzi, kas kārtējo reizi nopirks GTA 5, lai gan visticamāk Rockstar ieņēmumi no "PS 5 GTA 5" salīdzinot ar Online iņēmumiem nebūs pat sīknauda.
okie
Biedra līmenis: 25
Komentāri: 262
PSN: okie_ozolinsh
Sūtīt PM

@BiiWii deem, man likaas ka 15 gadu laikaa vinjiem buus vairaak, taa ir ka drukaa tik un nepaarbauda :D
Doma bija ka arii njemot 20 vai 25 gadus nu nav vinji meeslus taisiijushi. Yeah agraak ir bijis vairaak un beizhaak, bet nu cik biezhi grib tik taisa i guess...
Savaa zinjaa GTA V un RDR2 monetaari nemaz nav aiztikts, tik cik vinju Online daljas. Pashas story daljas ir lieliskas un nemaz nejutiisi nekaadu naudas aizskari tur.

Laikam vinju vieniigie paarkaapumi ( ja to taa var saukt ) ir veelme pelniit uz online un reta speelju izdoshana.
Bet nu vajag arii uztaisiit taadu online kur cilveeki buutu gatavi tik ilgi speeleet un maksaat savaa zinjaa.

Skyrim ar paarizdod non-stopaa, bet tas dranjkjis joprojaam ir tik pat buggy kaa bija pirmajaa dienaa :D

@fastis pa lielam jaa, es iedomaajos ka vinji vareetu GTA 6 izdaliit visiem bezmaksas ja tur ies online tik pat naudas kaa 5, un iisti neredzu iemeslu kaapeec lai neietu, ja vinji vieniigi kaut ko nesachakaree, bet nu vinju liidzshineejais sniegums iisti neraada ka vareetu kaut ko sachakareet.
jumaljun
Biedra līmenis: 13
Komentāri: 86
Sūtīt PM

@Vito Es to vārdu "triloģija" izmantoju slinkuma dēļ katru reizi rakstīt GTA 3, Vice City un San Andreas. Tā vienkāršāk. Protams, GTA ir jau vēl klasiskās 2D spēles, bet iepriekš minētās trīs ir balstītas uz vienu un to pašu spēļu universe kamēr Liberty city no GTA IV un Los Santos no piektā uz citu. Varbūt arī tādēļ remastero tieši tās trīs? Nevar jau zināt, viss tikai baumu līmenī kā jau parasti ar Rockstar.

Kamēr rakstīju šo komentāru aizdomājos par Manhunt - iedomājos kāda būtu mediju reakcija, ja tam būtu remakes mūsdienu gados :D
Image
MrEDZ
Sūtīt PM

Triloģija tāpēc, ka visas 3 iznāca uz PS2 un og Xbox.
🤦‍♂️
Cpt.Price
Image
eurobeat
Sūtīt PM

Es esmu vienīgais kurš grib redzēt GTA LCS/VCS pie remasteriem? Personīgi 3 un VC esmu atspēlējies un labprātāk gribētu redzēt Stories daļas.
Image
BiiWii
Administrators
Sūtīt PM

Es laikam ceturto vairāk gribētu, bet nevis prostu remake, bet ar uzlabojumiem arī gameplay mehānismos.
Image