Kas Tev šodien jauns? 👋

Vieta, kur apspriest un veidot tēmas, kas nav tieši saistītas ar spēļu pasauli.
Komentēt
Dzekans
Biedra līmenis: 43
Komentāri: 776
PSN: dzekans
Sūtīt PM

man šodien no amazones atnāca paciņa, ieķēru mikrafonam roku, un pop filtru, tgd neveidosies atbalss, bet nu lai uzlabotu vēl šo to ir nepieciešams iegādāties capture card. No amazone atnāca 4rās dienās, lai gan paši viņi teica ka nāks 7 dienas.
Image
Pikxelis
Biedra līmenis: 32
Komentāri: 435
PSN: PikxelisLV
Xbox gamertag: PikxelisLAT
Sūtīt PM

Dienas gaita izpētīts ssd tirgus prieks ps5, galā ieķerts AORUS Gen4 7000s SSD 1TB, gigabyte paši arī šo reklamē kā ps5 ready ssd
Biedri, kuri uzspieda Like šim ierakstam:
Lukijs
Image
Lukijs
Biedra līmenis: 21
Komentāri: 188
Sūtīt PM

Jebkurš 5000mb/s+ draivs ies labi, galvenais lai nav par lielu heatsink. Man dķiet kad df testēja, pat lēnāki gāja ok. Nav jēga pārmaksāt par viņiem tāpat.
Image
Faraons
Biedra līmenis: 25
Komentāri: 260
Sūtīt PM

Cik no jums jau paspēja uzlikt vasaras riepas? :think:
Image
Dzekans
Biedra līmenis: 43
Komentāri: 776
PSN: dzekans
Sūtīt PM

manā galā ar vasaras riepām neviens nesteidzas, ar šitādiem laikapstākļiem vēl pēc mēneša nevarēs vasarenes likt :D
Image
Drejz
Biedra līmenis: 41
Komentāri: 724
Sūtīt PM

@Faraons Es vakar uzliku
Image
Vito
Biedra līmenis: 14
Komentāri: 98
Sūtīt PM

Dzekans wrote: 25.03.2022 22:14 man šodien no amazones atnāca paciņa, ieķēru mikrafonam roku, un pop filtru, tgd neveidosies atbalss, bet nu lai uzlabotu vēl šo to ir nepieciešams iegādāties capture card. No amazone atnāca 4rās dienās, lai gan paši viņi teica ka nāks 7 dienas.
Ar Amazoni neko nevar zināt. Man arī pēdējo paciņu solīja piegādāt ne ātrāk kā otrdien, tādēļ vakar droši devos pasaulē. Dienas vidū zvanīja Itella džekiņš un prasīja, vai pēc 20min būšu mājās. Nācās skumji teikt, ka 20min 200km nepieveikšu un nāksies vien piegādāt otrdien.

Vēl prasīja, vai varbūt kādam kaimiņam var atstāt manu paciņu.

Kāds no šejieniešiem mēdz uzticēt savas paciņas kaimiņiem?
Faraons wrote: 06.04.2022 09:14 Cik no jums jau paspēja uzlikt vasaras riepas? :think:
Vēl neuzliku, jo naktīs vēl tie mīnusi ik pa laikam un pirms lieku vasarenes, gribu noskaidrot un atrisināt problēmu - eļļa it kā ir motorā, bet tomēr ļoti vēlas būt arī ārpus motora un TA onkuļiem tas nepatīk. It kā ar bremzēm arī nedaudz jāpadarbojas - rudenī jauni diski un kluči, tagad jau atkal neslikti vibrē pie bremzēšanas.

Nevaru sagaidīt, kad viss būs atrisināts, jo jau laicīgi sameklēju un nopirku vasarai komplektu ar tādiem pašiem Style 68 diskiem, kā ir ziemai, tikai daudz labākā stāvoklī un ar pareizā izmēra riepām. Ziemai visas riepas viena izmēra, lai gan aizmugurē diski platie. Vasarai pareizie izmēri būs.
eurobeat
Biedra līmenis: 23
Komentāri: 219
Sūtīt PM

Šodien ieķēru fiziskajā Spider Man un God of War.
Biedri, kuri uzspieda Like šim ierakstam (Kopā 2):
DzekansBiiWii
Image
Lukijs
Sūtīt PM

Vakar pēc gandrīz gada gaidīšanas saņēmu steam deck. 256gb ssd modelis. Pagaidām iespaidi labi. Ērts samērā, labi skaļruņi, var izmantot sd karti lai instalētu virsū spēles. Desktop režīms ir labs, daudz opciju ieinstalēt savādākas programmas, interneta browseru utt.s Spēles ko metu iet 99% laika ieskaitot pat kās ko oficiāli neatbalsat(sleeping dogs uzkārās kad aizgāju uz sistēmas iestatījumiem un nevarēja atsākt spēli), drusku paņēmos lai pat ar origin var laist, vēl šodien jāpaņemas ar emulācijas uzstādīšanu un vēl sistēmām lai epic, gog utt var pievienot.
Bildīte nfs 2015, praktiski maxed, solīdi 60fps
Image
Biedri, kuri uzspieda Like šim ierakstam (Kopā 3):
PikachuPikxelisstivens
Image
Necro_Bob_
Komentāri: 426
PSN: Necro_Bob_
Sūtīt PM

@Lukijs es arī šodien saņēmu ;) Kādu SD karti ieķēri?
Image
Lukijs
Sūtīt PM

Necro_Bob_ wrote: 03.06.2022 23:20 @Lukijs es arī šodien saņēmu ;) Kādu SD karti ieķēri?
Labais. Jau ko paspēji iemēģināt? Paņēmu šo 1tb. Ātrākais micro sd ātrums ko varēju atrast.
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B088HR ... prod_image
Image
Necro_Bob_
Komentāri: 426
PSN: Necro_Bob_
Sūtīt PM

@Lukijs Jā, iemēģināju. Diezgan izkūst smadzenes palaižot Cyberpunk uz viņa :D Tagad dabūju epic store un GOG pie dzīvības :) Nākamais jauzmet ārī Windows lai var Game Pass uzlikt, bet tur papriekšu SD karte jasagaida un jāpaķer no darba dongle lai var peli un klavieri pielikt :)
Biedri, kuri uzspieda Like šim ierakstam:
Lukijs
Image
Pikxelis
Komentāri: 435
PSN: PikxelisLV
Xbox gamertag: PikxelisLAT
Sūtīt PM

Šodien nedaudz iepirktas perifērijas lai varetu ikdienā portatīvo lietot pie monitora. Patreiz mans g5 ieliektais stāv bēdīgs bez pielietojuma 🥹 Pie viena arī nvidia optimus tiks appiets un cik ir lasīts optimus portatīvie stipri labāk iet uz arejo monitoru neka uz pašu portatīvo spēlējot.

Bezvada klaviatūra Redragon DRACONIC K530 PRO WHITE ar sarkanajiem slēdžiem, nakotnē plānoju otemu slēdžus samainīt pret kaut ko kvalitatīvāku, iespējams pat cherry red

Bezvada pelīte Logitech G305 white

Monitora kāja Spc Gear Atlas 100 White

Satechi Aluminum Vertical Laptop Stand Matt Black

Kā jau var noprast eju uz melnbaltu tēmu un minimālu vadu klātesamību, paralēli vel iepirktas divas industriāla paskata lampas matēti baltas Activejet AJE-NICOLE WHITE un rgb spuldzes ar google home.
Image
Cyrencs_GT
Biedra līmenis: 19
Komentāri: 140
Sūtīt PM

Man beidzās PlayStation Plus gada abonoments, kuru laimēju uzvarot 1. sezonas Gran Turismo turnīru. Tagad nāks kaut kādi dažādi līmeņi PlayStation Plus, jāpēta un jādomā būs. Tajos laikos, kad pēdējo reizi iegādājos PlayStation Plus viss bija daudz vienkāršāk.
Biedri, kuri uzspieda Like šim ierakstam (Kopā 2):
NiigamiLVBiiWii
2x GT Champion

Image